Мобільні сірени, що використовуються на автомобілі

Tilda Publishing

Управління сиренами DSE-600M здійснюється за допомогою:
· пульта керування автоматики щогли;
· пульта керування сирени;
· мікрофона для надсилання голосових повідомлень або РК-клавіатури з мікрофоном, встановленим у кабіні автомобіля.
Гучномовці сирени монтується на автоматизованій пневматичній щоглі.
Універсальна алюмінієва рама дозволяє встановлювати мобільну сирену на будь-який причіп (на одну або дві осі), а також на транспортний засіб із достатнім вантажним простором, наприклад, на пікап.
Сирена потужністю 600 Вт оснащена 4 алюмінієвими динаміками з характеристиками поширення звуку та інтенсивністю звукового тиску 109 дБ(А)/30 м. Залежно від території спектр сирени становить 0,5 км ÷ 3 км.
Мобільна сирена дозволяє відтворювати записані сигнали та передавати голосові повідомлення у прямому ефірі.
Завдяки незалежному паливному агрегату потужністю 1,6 кВт мобільна сирена забезпечує багатогодинну роботу на відкритому просторі. Також є можливість живлення від батареї (мін. 33 Ач) або через розетку 230 В.


Мобільна електронна сирена, крім оповіщення населення в особливо небезпечних ситуаціях, також має інформативну функцію, наприклад, під час евакуації або для надання будь-якої інформації для громадськості.
Мобільна сирена доповнює обладнання кризових, рятувальних та військових служб.
Це дозволяє мешканцям отримувати інформацію у будь-якому місці за межами діапазону стаціонарних сирен. Сирена може керуватися локально з пульта управління, змонтованого на сирені, дистанційно - по радіо, якщо вона працює у існуючій системі оповіщення.
Made on
Tilda