Системи електропостачання
Tilda Publishing

• Загальне електропостачання
• Освітлення (внутрішнє та зовнішнє)
• Гарантоване електропостачання
• Безперебійне електропостачання

Електромонтаж під ключ

В даний час електромонтажні роботи відіграють одну найважливішу роль при проведенні капітального ремонту в квартирі, офісі, заміському будинку, на підприємстві, дачі, в котеджах або будь-яких інших будівлях.
На сам перед, це пов'язано з тим, що електромонтажні роботи завжди передбачають взаємодію з електрикою, яка може бути небезпечною для життя. Має сенс звернути увагу і на те, що безграмотно проведений електромонтаж, з часом, неодмінно вимагатиме виправлення, що спричинить суттєві фінансові витрати.
Людині, яка не обізнана з електромонтажем, на перший погляд, може здатися, що електромонтажні роботи – це зовсім нескладно. Здавалося б, у чому проблеми електромонтажу? Просто береш до рук дроти, укладаєш їх на потрібну поверхню, а потім скручуєш і приєднуєш розетки або вимикачі. Багато хто наївно вважає, що на цьому електромонтажні роботи можна вважати закінченими. Однак це – дилетантський підхід до електромонтажу. Що стосується фахівців, то їхній підхід до електромонтажних робіт - зовсім інший. Тут все засноване на безпеці та зручності подальшого використання електричної системи.
Перед тим, як розпочати електромонтажні роботи, необхідно знайти грамотних та досвідчених виконавців, які зможуть виконати всю роботу професійно, з урахуванням усіх тонкощів проекту електропостачання. Відступи та самовільні імпровізації в недалекому майбутньому загрожують великими проблемами, - наприклад, при здачі проекту службам інспектування. Якщо ви - не фахівець в електриці або у вас немає жодного бажання виконувати роль контролера, то ідеальним виходом для вас буде укладання з проектною організацією договору на авторський нагляд над електромонтажними роботами, що ведуть на вашому об'єкті.
Це значно полегшить вам життя. До того ж варто врахувати, що проектна організація, укладаючи договір з вами, бере на себе відповідальність за те, щоб електромонтажні роботи були виконані у повній відповідності до проекту та прийнятих у нашій країні будівельних норм. Крім цього, вам буде потрібна присутність представника проектної організації, що здійснює авторський нагляд, для того, щоб засвідчити та підписати Акт прихованих робіт. Даний акт завжди складається до того, як проводиться замонолічування електропроводки в стяжці, і при його підписанні повинні бути присутніми представники замовника і підрядника.
Ми вважаємо, що запорукою якісного електромонтажу є насамперед наявність професійно виконаного проекту електричної мережі. Звертаючись до нашої компанії, ви можете не сумніватися в якості послуг, що надаються нами у сфері проектування електричних мереж та електромонтажу.
Досвідчений спеціаліст компанії "ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ" врахує абсолютно всі ваші вимоги та розробить проект відповідно до стандартів Енергонагляду.
Окрім проектування систем електропостачання, у нас можна замовити електромонтаж.

Made on
Tilda