Iнженернi системи
Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» пропонує своїм клієнтам повний перелік комплексних робіт з будівництва та введення в експлуатацію інженерних систем, включаючи аудит, проектування, налагодження, інтеграцію та експлуатацію інженерних систем офісних та промислових будівель, логістичних комплексів, торгово-розважальних центрів, банків, об'єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
У своїй щоденній практиці ми спираємось на накопичений досвід проектування та будівництва інженерних систем, використовуємо найсучасніші технології та якісні матеріали.
Процес проектування, будівництва та налагодження інженерних систем проходить у суворій відповідності до існуючих світових та державних стандартів. Завдяки використанню тільки професійної техніки та інструментів, матеріалів ми готові гарантувати безпеку та довговічність усіх змонтованих систем.
Інженерні рішення компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» дозволяють вирішувати найскладніші завдання, які постають перед будь-якою організацією – енергоефективність, безпека, стійкість до відмов, сумісність, зниження витрат на експлуатацію. Головними пріоритетами роботи компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» стала точність розрахунків, злагоджена поетапна робота досвідчених фахівців, застосування якісних матеріалів, оперативність та висока якість під час проведення робіт.
Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» пропонує повний спектр послуг з будівництва інженерних систем:

• Комплексний аудит інженерних систем об'єкту.

• Проектування систем з урахуванням експлуатаційних характеристик об'єкта.

• Підбір та постачання обладнання та матеріалів.

• Авторський нагляд та шефмонтаж.

• Технічний контроль кожного етапу робіт.

• Будівельно-монтажні роботи.

• Тестування та пуско-налагодження інженерних систем.

• Технічне обслуговування та профілактичні роботи.


Ми працюємо з: AMP Netconnect, R&M, Molex, Premium Line, Legrand, APC, Emerson, General Electric, Conteg, Rittal, MOBOTIX, Schneider Electric, та іншими виробниками.

Індивідуально підходимо до кожного проекту,
обираємо та пропонуємо Вам
найбільш ефективні та раціональні рішення.
Made on
Tilda