Монтаж СКС та комп'ютерних мереж

Важко уявити сучасне підприємство без розвиненої інформаційної структури. Для об'єднання до неї окремих робочих місць служить СКС, структурована кабельна система. Її завдання полягає у задоволенні потреб справжніх та потенційних користувачів мережі.


Основні вимоги до СКС — універсальність, наявність вертикальної та горизонтальної підсистем (а також підсистеми обладнання, адміністрування СКС та ін.), ієрархічність та чіткий поділ на категорії.

Таким чином, очевидно, що монтаж мереж є справою, доручити яку можна лише професіоналам. Процес монтажу є багатоетапним, як і проектування системи. Монтаж СКС має на увазі високий ступінь відповідальності, оскільки при накладках в установці система не буде працездатною.


Монтаж СКС включає такі етапи:


1. Створення кабельних трас.

2. Монтаж мереж: укладання кабельних каналів.

3. Встановлення кабельних лотків.

4. Прокладання кабелів.

5. Складання стійок та шаф для телекомунікацій.

6. Тестування.

7. Здавання системи в експлуатацію.


Окрім монтажу структурованих кабельних систем, ми надаємо також такі послуги, як прокладання локальних мереж електричних, телефонних, систем відеоспостереження та контролю доступу, охоронної сигналізації, а також монтаж ЛОМ іншого типу.

Доручіть впровадження системи компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» і Ви отримаєте швидкий, якісний результат!


Встановлення локальних мереж: якість, гарантії, терміни.


Наша компанія на професійному рівні надає всі послуги, які передбачає монтаж СКС. Співпраця організована за такою схемою: після оформлення замовлення створюється робочий проект, який затверджує замовник, далі починається власне встановлення мережі. Усі роботи виконують фахівці високого класу, які постійно підвищують свою кваліфікацію у такій сфері, як монтаж комп'ютерних мереж та проходять відповідне навчання.


Від того, наскільки професійно здійснено монтаж ЛОМ, безпосередньо залежить, як стабільно працюватиме Ваше підприємство. Звертаючись до нас, Ви отримуєте гарантію якісного виконання робіт.

Як правило, у такій сфері, як прокладання мережі, пріоритетними для замовника є три моменти:

якість, термін та ціна.

У нас всі ці три фактори перебувають у оптимальному співвідношенні.


Прокладання мережі фахівцями компанії виконується якісно завдяки професійно розробленому проекту та чіткому дотриманню його в процесі встановлення. При монтажі ми завжди керуємося існуючими стандартами та нормативами, а весь процес роботи ретельно відстежується системою контролю якості.

Made on
Tilda