Тестування та сертифікація СКС

В даний час технологія передачі даних використовує високотехнологічне обладнання та матеріали. Встановлення таких систем вимагає кваліфікованих установників, які знають і вміють застосувати нові та передові знання в цій галузі для якісної інсталяції. Але навіть якщо система була встановлена ​​професіоналами, жодна організація, жоден фахівець не зможе гарантувати, що ця СКС працює на 100% заявлених характеристик виробника.


На вигляд якісно встановлена ​​система може призвести до часткової або повної непрацездатності підприємства через деякі приховані дефекти, які можна побачити тільки за результатами високоточного тестування.


Щоб гарантувати 100% бездоганну роботу кабельної системи, необхідно проводити високоточне тестування. Тільки за результатами тестування можна сказати, наскільки якісно була змонтована система і наскільки її характеристики збігаються із заявленими характеристиками виробника, наскільки СКС відповідає всім міжнародним стандартам, що висуваються.


Отримані результати тестування передаються компанії Замовнику для підтвердження того, що кошти, витрачені на систему, за дійсно якісний продукт.


Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» надає повний перелік послуг із тестування та сертифікації структурованих кабельних систем категорії 5е та категорії 6.

Made on
Tilda