Аудит СКС та комп'ютерних мереж

В даний час в офісних приміщеннях і будинках встановлюються структуровані кабельні системи, які об'єднують різні сервіси. Одним із основних факторів, чому встановлюються саме вони, є зручність при роботі з адмініструванням, зміною та нарощуванням систем. Однак не рідко виникають ситуації, за яких неможливо самостійно переконатися як свою СКС або провести роботи з модернізації мережі та виправлення Технічної документації. З метою надання можливості реалізації цих робіт ми пропонуємо нашим Замовникам аудит СКС.У яких випадках необхідний аудит СКС:


1. Переїзд до нового офісу, в якому вже є СКС.

Часто доводиться стикатися з ситуацією, коли під час переїзду до нового офісу попередній орендар залишив по собі кабельну систему, яку, ймовірно, можна використовувати без значних капіталовкладень у нову СКС.


Але як переконатися, що існуюча СКС відповідає сучасним вимогам та стандартам, і чи зможе задовольнити всі необхідні потреби?

Саме для цього і існує така послуга, як аудит CКС.

Виконуючи роботи з аудиту комп'ютерної мережі, кваліфіковані інженери нашої компанії здійснять технічний огляд обладнання, вивчать схему побудови мережі, перевірять усі елементи на цілісність та придатність до експлуатації, проведуть усі необхідні виміри та тестування.

У випадку, якщо кабельна система встановлена ​​згідно норм, правил, стандартів та придатна для подальшої експлуатації – ми виконуємо комплекс необхідних робіт з підготовки та запуску системи в експлуатацію, готуємо та передаємо технічну документацію. Якщо кабельна система має відхилення від стандартів, окремі сегменти мережі не є працездатними – ми погоджуємо із замовником комплекс необхідних робіт з усунення несправностей, після закінчення аудиту комп'ютерної мережі видаємо «Технічний висновок».


2. Перевірка якості виконаних робіт підрядною організацією


У будівельній практиці найчастіше генеральний підрядник передає монтаж структурованої кабельної системи організаціям, які не спеціалізуються в цій галузі та належать до інсталяції СКС як одного з етапів будівельних робіт. Монтажники такої організації, як правило, мають віддалене уявлення про правила монтажу, стандарти та норми, що застосовуються при монтажі СКС і проводять монтаж з усіма можливими порушеннями.

До чого це може призвести?


Змонтована система буде непрацездатною частково або повністю, дефекти монтажу можуть проявитися під час експлуатації та порушити нормальну роботу організації, при цьому витрати на виправлення несправностей можуть досягати вартості монтажу нової системи. Перед початком використання СКС у такому офісі ми радимо провести аудит комп'ютерної мережі, щоб уникнути можливих проблем при налагодженні та подальшій експлуатації.

Генеральним підрядникам аудит СКС необхідний для того, щоб була можливість переконатися як роботи субпідрядника та підстава для приймання таких робіт.

Також наша компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» може виступати як незалежний експерт у вирішенні спірних ситуацій, пов'язаних із монтажем та експлуатацією структурованих кабельних систем.


3. Відсутність документації на СКС.


Згодом багато організацій стикаються з тим, що документація щодо використання системи вже не є актуальною, а упорядкувати її силами своїх фахівців не завжди можливо. Численні зміни у початковій структурі СКС заважають нормальній роботі мережі та часто дають збої.

Скориставшись послугою «аудит СКС», ви отримаєте Технічний висновок з рекомендаціями щодо реструктуризації та оптимізації мережі, наші інженери складуть актуальну Технічну документацію, проведуть тестування та маркування портів.


Повний перелік послуг, що входять до комплексу робіт з аудиту СКС:


· Проведення комплексного технічного огляду існуючої СКС.

· "Пошук" кабельних ліній СКС.

· Тестування кабельних ліній СКС на відповідність міжнародним стандартам.

· Маркування компонентів СКС.

· Складання технічної документації.

· Складання та видача Технічного висновку.

· Усунення несправностей.

· Модернізація.


Замовник може скористатися повним переліком послуг з аудиту комп'ютерної мережі або вибрати окремі необхідні послуги.

Made on
Tilda