Виробники СКС

Нині на українському ринку структурованих кабельних систем представлено досить багато як зарубіжних СКС, і систем вітчизняного виробництва. Метою створення цього розділу було бажання зібрати воєдино інформацію про всіх виробників для того, щоб потенційний замовник системи або просто будь-яка людина, яка цікавиться, могла самостійно порівняти плюси і мінуси тієї чи іншої кабельної системи.

Цей розділ не претендує на повноту відомостей про кожного виробника, але в ньому представлена ​​мінімальна інформація про окремі СКС, що встановлюються українськими інсталяторами зараз.


Legrand

СКС Legrand Cabling System (LCS) з маркуванням 5е та 6 включає всі компоненти лінії відповідних категорій та має неекранований (UTP) та екрановані (FTP та SFTP) варіанти. СКС Legrand відповідає найвищим вимогам та стандартам європейської якості. Основні особливості всієї продукції Legrand - це простота використання, легкість установки, найвища якість, оптимальна ціна та сучасний дизайн.

Свою систему на українському ринку компанія Legrand позиціонує як СКС середнього цінового діапазону.


Гарантії
Наша компанія виконує проектування та монтаж структурованих кабельних систем Legrand та надає гарантію терміном 20 років на виконані роботи.

AMP Netconnect

AMP Netconnect є одним із найбільших світових виробників пасивного обладнання для локальних обчислювальних мереж: структурованих кабельних систем (СКС) та їх компонентів. Підрозділ AMP Netconnect був створений у рамках фірми AMP (США), що працює з 1941 р. Сьогодні підрозділ AMP NETCONNECT, як і його материнська фірма AMP Inc., входить до складу американського холдингу TE Connectivity, що об'єднує понад 40 великих фірм, які виробляють електричні, електронні та оптичні роз'єми та кабелі для різних галузей промисловості.
СКС AMP Netconnect містить повний спектр електричних та волоконно-оптичних компонентів та інструментів для їх монтажу. Це кабелі різного призначення, з'єднувачі та телекомунікаційні розетки, комутаційні панелі та шнури, монтажні шафи та стійки, витратні матеріали тощо.

Гарантії
Наша компанія виконує проектування та монтаж структурованих кабельних систем AMP Netconnect, котра в свою чергу надає 25-річну розширену компонентну або системну гарантію безпосередньо власнику СКС.

Molex PN

Компанія Molex Premise Networks є одним із провідних виробників пасивних елементів для структурованих кабельних систем.

У цій відносно новій галузі Molex Premise Networks здобула репутацію досвідченої компанії, що пропонує системно-орієнтовані рішення. Компанія надає інноваційні рішення у галузі структурованих кабельних систем. Molex Premise Networks входить до складу корпорації MOLEX Incorporated, розташованої в Ліслі, шт. Іллінойс. MOLEX займається проектуванням та виробництвом електронних, електричних та оптоволоконних елементів, кабелів, а також прецизійних монтажних інструментів.

Наша організація надає розширену гарантію на виконані роботи.


Гарантії

Molex Premise Networks гарантує, що протягом 25 років з моменту сертифікації система захищена Глобальною Програмою Гарантії:

Гарантія на продукти
Усі компоненти сертифікованої системи Molex Premise Networks є вільними від виробничих недоліків.

Системна гарантія
Лінія передачі сертифікованої системи Molex Premise Networks відповідає параметрам категорії, згідно з якою була спроектована.

Гарантія на протоколи передачі даних

Сертифікована система Molex Premise Networks не має недоліків, що не дозволяють передавати сигнали згідно з певними протоколами передачі. Це стосується протоколів та програм, визначених комітетами IEEE, ANSI, ATM Forum та затверджених до застосування згідно з нормами EIA/TIA 568A, ISO/IEC11801, EN 50173 та ANSI 3080:1996.

Panduit

Компанія PANDUIT є провідним світовим розробником та постачальником інноваційних рішень у галузі мережевих технологій та електрообладнання. Понад 50 років фахівці PANDUIT розробляють та виробляють закінчені рішення, які допомагають клієнтам цієї компанії впроваджувати новітні технології, при цьому PANDUIT прагне задовольнити індивідуальні потреби кожного клієнта окремо.

Світовий досвід та міцні виробничі зв'язки роблять PANDUIT цінним та надійним партнером, дозволяючи надавати технічні рішення та послуги найвищого рівня, а відданість до впровадження інноваційних продуктів, найвищий рівень якості та обслуговування дозволили компанії PANDUIT завоювати переваги клієнтів у всьому світі.

PANDUIT – це світовий лідер у розробці та виробництві засобів комунікації, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів.

СКС PAN-NET – це високопродуктивні рішення із запасом на майбутнє. Її компоненти сконструйовані з урахуванням вимог передових додатків, таких як Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), а також останніх вимог щодо надійності та безпеки.

Продукти PANDUIT розроблені із застосуванням інноваційних технологій завдяки постійному фокусу на інтересах споживачів та високому рівню інвестицій.

Всі ці продукти можна охарактеризувати такими властивостями:
 • Якість світового рівня.
 • Висока продуктивність та надійність.
 • Модульний, оновлюваний дизайн.
 • Підтримка найсучасніших мережевих програм.
 • Зниження загальної вартості володіння інфраструктурою.
 • Рішення, що задовольняють та перевершують стандарти TIA/EIA.

Рішення PANDUIT включають:

 • кабель;
 • модульні конектори для мідних кабелів типу "вита пара" і для волоконної оптики;
 • системи зонного каблювання, розетки та лицьові панелі, системи стійок;
 • системи керування мережею на фізичному рівні;
 • кабельні короби;
 • системи транспортування оптичних кабелів;
 • системи заземлення;
 • кабельні стяжки та аксесуари;
 • а також системи мережевої ідентифікації.

Глобальний сервіс та підтримка.

PANDUIT має в своєму розпорядженні глобальну мережу висококваліфікованих регіональних представників, які забезпечують замовників професійною підтримкою, консультаціями та обслуговуванням. Крім того, співпраця PANDUIT із сертифікованими партнерами, проектувальниками та системними інтеграторами гарантує замовнику виконання повного спектру робіт з побудови та впровадження СКС із подальшою підтримкою, дозволяючи знизити загальну вартість володіння.


Системна гарантія Panduit.

Гарантійні програми PANDUIT System Warranty та PANDUIT Certification Plus надають повну компонентну та системну гарантію на високопродуктивні кабельні системи з урахуванням вимог сьогоднішнього та завтрашнього дня. Гарантійна Програма PANDUIT System Warranty є однією з передових у галузі та гарантує:

 • 100% якість компонентів Panduit Corp.
 • Гарантію, що покриває як Компоненти, так і Роботи, необхідні для заміни та перевстановлення компонентів та кабелю.
 • Єдину точку контакту з усіх питань якості компонентів та кабелю.
 • Безпосередню Гарантію від PANDUIT кінцевому користувачеві PANDUIT гарантує, що:
 • СКС підтримуватиме всі існуючі та майбутні мережеві програми.
 • СКС не містить дефектів у матеріалах, компонентах та монтажі.
 • СКС задовольнятиме або перевищуватиме вимоги щодо продуктивності, встановлені в Кабельних Стандартах CBT.

Простота реєстрації:

Вся реєстрація проводиться в електронній формі. Відсутні обмеження на мінімальну кількість з'єднань, можливий прямий діалог із технічними фахівцями.

PANDUIT System Warranty діє протягом 25 років і видається на СКС, що повністю побудовані на продукції PANDUIT. Гарантійна програма PANDUIT Certification Plus є спільним зобов'язанням, яке суттєво розширює можливості побудови високоякісних СКС.


Діючи протягом 15 років PANDUIT Certification Plus гарантує надійність та продуктивність СКС, побудованих з використанням комунікаційних компонентів PANDUIT та кабелю, виробленого одним із кабельних партнерів PANDUIT.


R&M

Швейцарська компанія Reichle & De-Massari (R&M) заснована у 1964 році. В даний час R&M є одним з провідних виробників структурованих кабельних систем та техніки зв'язку, передачі даних, виробів для введення, з'єднання, комутації, передачі та розподілу інформації з мідних та оптичних кабелів та пропонує повністю закінчені рішення на основі універсальних кабельних систем, побудованих на компонентах виключно власного виробництва.

СКС R&M freenet містить понад 50 000 найменувань, серед яких повний спектр мідних та волоконно-оптичних компонентів, кабелі різного призначення, сполучні та телекомунікаційні розетки, панелі та шнури перемикань, монтажні шафи та стійки.


Гарантії

Компанія пропонує три види гарантії:

1. Компонентна гарантія

R&M гарантує, що протягом 5 років всі компоненти, поставлені через авторизованого дистриб'ютора R&M на Україні, не матимуть виробничих дефектів і відповідатимуть або перевищуватимуть вимоги стандартів, що діють на момент придбання компонентів при виконанні вимог зберігання та монтажу R&M.


2. Розширена 20-річна системна гарантія
R&M гарантує, що протягом 20 років тракти структурованої кабельної системи R&M freenet будуть відповідати або перевищувати вимоги стандартів, що діють на момент встановлення та сертифікації авторизованим бізнес-партнером.


3. Довічна гарантія на додатки
На основі розширеної 20-річної гарантії на систему R&M freenet компанія дає довічну гарантію на роботу додатків (протоколів), описаних у стандартах, що діють на момент встановлення та сертифікації СКС авторизованим бізнес-партнером.

RiT

З моменту свого заснування в 1989 році компанія RiT Technologies стала лідером в галузі інтелектуальних технічних рішень для фізичного рівня еталонної моделі OSI. RiT Technologies було створено, коли ринок структурованих кабельних систем ще остаточно сформований. У той час RiT спеціалізувалася на випуску конекторів та іншого пасивного та активного обладнання для кабельних систем та мереж IBM, будучи однією з трьох компаній у світі, що отримали безпосередньо від IBM генеральну ліцензію на випуск подібної продукції.

Коли були прийняті стандарти, що висвітлюють загальні підходи до побудови кабельних інфраструктур, RiT вже накопичила достатній досвід у розробці суміжної продукції, і лінійка компанії була значно розширена. Практично негайно з виходом стандартів RiT запропонувала ринку закінчені рішення, які відповідали, та відповідають сьогодні, найвищим вимогам щодо якості, продуктивності та надійності.


Гарантії
Гарантія на встановлену СКС RiT складає 20 років з моменту отримання сертифіката на цю кабельну систему.


Made on
Tilda