Монтаж охоронної сигналізації
Tilda Publishing
Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» здійснює монтаж систем охоронної сигналізації різної складності, враховуючи всі особливості конкретного об'єкта та побажання замовника. Ми гарантуємо якісне виконання поставленого перед нами завдання у вказані терміни.


Організація робіт із встановлення системи охоронної сигналізації проводитися у кілька етапів:
  • Прийом заявки від замовника, консультування замовника, вирішення спірних питань.
  • Підготовка проектної документації (якщо вона потрібна).
  • Закупівля та постачання обладнання на об'єкт.
  • Монтаж обладнання.
  • Пуско-налагодження системи контролю та управління доступом.
  • Передача об'єкту замовнику в експлуатацію, підпис відповідних документів.

На всіх шести етапах замовника супроводжують досвідчені, кваліфіковані інженери, спеціалісти та монтажники


Монтаж приймально-контрольної панелі


Як правило, приймальне обладнання системи охоронної сигналізації монтується або на посту охорони, або в серверній кімнаті в захищених ящиках, що замикаються на ключ. Слід запобігти потраплянню пилу та вологи приймально-контрольної панелі. Також для захисту від перегріву у приміщенні має бути не надто висока температура.


Монтаж охоронних сповіщувачів


На сучасному ринку присутній широкий спектр охоронних сповіщувачів. По кожному з них є свої особливості монтажу.


Монтаж джерел безперебійного живлення


Для нормальної та стабільної роботи обладнання охоронної сигналізації, так і будь-якого обладнання взагалі потрібна нормальна, стабілізована система енергопостачання. Джерела безперебійного живлення, як та інші компоненти охоронної сигналізації, слід монтувати у приміщеннях, захищених від несанкціонованого доступу, т.к. система енергопостачання один із важливих елементів як системи охоронної сигналізації, так і всього комплексу засобів технічної безпеки.


Пусконалагоджувальні роботи системи ОС


Програмування обладнання, типів сповіщувачів, охоронних зон можна проводити як з пульта керування, який вже вбудований в приймально-контрольну панель, або постачається окремо, і за допомогою АРМ оператора. У комплекті з панеллю ОС вже йде програмне забезпечення або докуповується окремо. З його допомогою зручно програмувати приймально-контрольні панелі, а також налаштовувати графічний інтерфейс відображення стану охоронних зон, сповіщувачів, елементів живлення. Даний інтерфейс дозволяє оператору сприймати інформацію в зручній формі і збільшує швидкість реакції на позаштатні ситуації, що виникають.
Made on
Tilda