Системи відеонагляду

Безпека завжди була однією з головних складових практично будь-якої сторони людської діяльності. Підключення системи безпеки – гарантія впевненого, спокійного та контрольованого захисту об'єкта, що охороняється, незалежно від того, велике це підприємство або маленький офіс. До складу будь-якої охоронної системи включається ряд основних елементів, до яких належать і системи відеоспостереження.


Головне завдання системи охоронного відеоспостереження - здійснення безперервного контролю території, що охороняється. На даному етапі розвитку систем відеоспостереження, грамотно спроектована та опрацьована за всіма нюансами система дозволяє відійти від постійного візуального контролю оператором. Система сама привертає увагу оператора звуковими сигналами та графічними «підказками» на зображенні, тим самим дозволяючи знизити важливість людського фактора (наприклад, коли оператор відволікається на телефонний дзвінок і може не помітити протиправних порушень щодо об'єкта/території, що охороняється).


Крім того, в сучасних системах відеоспостереження можна реалізувати безліч допоміжних функцій, таких як:

· розпізнавання номерних знаків автомобілів;

· контроль за залишеними предметами;

· підрахунок кількості людей, які потрапили в поле зору відеокамери за необхідний період часу;

· пошук предметів у відеозаписі за формою та кольором;

· розпізнавання осіб і т.д.


Система відеоспостереження допоможе запобігти незаконному проникненню, дозволить своєчасно отримати сигнал тривоги до приміщення охорони та за необхідності розпізнати номер автомобіля.

В даний час замовити відеоспостереження означає отримати надійний і комплексний захист.

Тим не менш, все обладнання, яке включає охоронне відеоспостереження, повинно монтуватися і підключатися тільки кваліфікованими фахівцями. Саме цей фактор є гарантією того, що безпека справді буде на найвищому рівні.


Для встановлення системи охоронного відеоспостереження та охоронного телебачення слід вибирати ту компанію, яка надає повний комплекс відповідних послуг. До повного комплексу послуг, як правило, входять проектні роботи, використання якісного обладнання та його встановлення, а також введення системи в експлуатацію.


Зараз популярністю користуються охоронні системи відеоспостереження, які працюють на основі IP-відеокамер. Сучасні технології охоронних IP-систем успішно витісняють з ринку аналогові системи за рахунок ширшого функціоналу, великої гнучкості, кращої працездатності, кращої якості зображення. Наведемо простий приклад: для аналогової системи потрібен монтаж коаксіальних кабелів і кабелів електроживлення з нуля, що передбачає більш довгі терміни виконання робіт, більші обсяги матеріалів і т.д., а якщо роботи будуть проводитися в будівлі, що вже експлуатується, то це тягне за собою певні складності, такі як, наприклад, прокладання кабельних трас через працюючі офіси та кабінети, чого не можна сказати про IP-системи. Систему IP-відеоспостереження можна підключити до вже існуючої ЛОМ будівлі, причому, комутаційних центрів системи може бути кілька, в різних частинах будівлі (залежить від можливостей ЛОМ будівлі), що скорочує кількість матеріалів і терміни виконання робіт, на відміну від аналогової системи, в якій всі камери зводяться до одного відеореєстратора.

Так, за допомогою комутатора з функцією POE, відеокамер та невеликої кількості кабелю та монтажних матеріалів можна за невеликі терміни організувати сучасну систему відеоспостереження, яку можна буде легко масштабувати в майбутньому.


Для IP-системи (в тому числі і охоронного телебачення) достатньо мати локальну комп'ютерну мережу, яка зазвичай є в наявності і купити комутатор з функцією РОЄ. Ще одна перевага цифрових систем відеоспостереження – це легкість їх масштабування та вдосконалення. Для управління ними використовуються спеціальні програми, які мають необхідні функції.

Для маленьких об'єктів, де досить невелика кількість камер (від 4 до 8 штук) оптимально підійде продаж аналогового відеоспостереження з бюджетною вартістю.


Послуги з монтажу систем відеоспостереження (аналогових та IP) у Києві та інших містах успішно реалізує компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ». Залежно від вимог та побажань замовника ми не тільки здійснюємо продаж систем відеоспостереження, а й виконуємо повний комплекс супутніх заходів:


· розробляємо проект;

· проводимо якісний монтаж;

· проводимо тестування систем;

· вводимо в експлуатацію, проводимо інструктаж та навчання персоналу.


Всі роботи, що виконуються – дослідження, рекомендації з питань вибору та продажу системи відеоспостереження, розрахунок потрібної кількості обладнання та витратних матеріалів, розробка проекту та проведення робіт з монтажу системи виконуються фахівцями компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» якісно та суворо в обумовлені терміни.

Made on
Tilda