Монтаж та встановлення систем контролю та управління доступом (СКУД) та СКД

Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» здійснює монтаж сучасних систем контролю та управління доступом різної складності, враховуючи всі особливості конкретного об'єкта та побажання замовника. Ми гарантуємо якісне виконання поставленого перед нами завдання.

Організація робіт із встановлення системи контролю та управління доступом проводитись у кілька етапів:

· Прийом заявки від замовника, консультування замовника, вирішення спірних питань.

· Підготовка проектної документації (якщо вона потрібна).

· Закупівля та постачання обладнання на об'єкт.

· Монтаж обладнання.

· Пуско-налагодження системи контролю та управління доступом.

· Передача об'єкту замовнику в експлуатацію, підпис відповідних документів.


На всіх шести етапах замовника супроводжують досвідчені, кваліфіковані інженери, спеціалісти та монтажники.


Монтаж контролера

Наша компанія виконує монтаж контролерів у розпаювальних коробках всередині приміщення, що захищається. Розпаяльні коробки використовуються для зручності монтажу та подальшого обслуговування контролерів. У деяких випадках можуть бути використані штатні корпуси. Для деяких об'єктів ми монтуємо наше обладнання у комутаційних шафах, які знаходяться у серверних або на постах охорони.


Монтаж зчитувача

Для монтажу зчитувача зазвичай доводиться наскрізь проходити стіну буром. Зчитувачі встановлюються з двох сторін від приміщення, що захищається. Пара кабелів від зчитувачів до контролера монтується в кабель-канал або маскується в стіну за допомогою процесу штроблення. Іноді в системі використовується лише один зчитувач - із зовнішнього боку, а з внутрішньої сторони двері відчиняються від кнопки виходу відвідувачів.Монтаж виконавчих пристроїв

До виконавчих пристроїв відносяться електромагнітні замки, електромеханічні клямки, турнікети, шлагбауми, хвіртки. Монтаж електромагнітних замків та електромеханічних клямок здійснюється за наступним принципом: все активне обладнання встановлюється безпосередньо на одвірок дверей, а накладки та металеві пластини встановлюються на рухому частину дверей.

Made on
Tilda