Монтаж та встановлення систем відеоспостереження

Наші спеціалісти здійснюють монтаж систем відеоспостереження будь-якого рівня.

При виконанні робіт ми беремо до уваги всі особливості об'єкта, також обов'язково враховуються вимоги клієнта. Наші фахівці рідко застосовують стандартні схеми побудови систем відеоспостереження, у більшості ситуацій ми пропонуємо найбільш підходящі, найчастіше індивідуальні рішення для конкретного об'єкта, незалежно від рівня складності.


Ми гарантуємо 100% якісне виконання робіт. Фахівці компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» запропонують найкращий варіант для вирішення різних завдань, пов'язаних із відеоспостереженням та його встановленням, підберуть обладнання, а також виконають монтаж систем відеоспостереження.

Відеоспостереження є комплексним процесом, який виконується за рахунок застосування сучасних технологій, спрямованих на візуальне контролювання територій різних об'єктів. Сьогодні в цій галузі є місце для ряду суттєвих нововведень, в яких задіяні найпередовіші методики аналізу одержуваної інформації, якість запису з кожним роком тільки покращується. Монтаж систем відеоспостереження - це вид робіт, який розвивається постійно, і від фахівців, що його виконують, потрібно добре розуміння всіх етапів установки системи.


Установка систем відеоспостереження не може бути організована без наявності відповідного обладнання, що найчастіше складається з камер та систем моніторів. За допомогою цих пристроїв здійснюється контроль за заданою територією або за всім об'єктом, що охороняється. Залежно від побажань замовника, процес спостереження може не тільки постійно вестись у записі, доступному для подальшого перегляду, можливий також моніторинг у режимі реального часу.

Є велика кількість різноманітних варіантів, які вибираються, виходячи з місця встановлення та завдань, які ставляться перед фахівцями.


Відеоспостереження та його монтаж

Системи відеоспостереження можуть бути встановлені як усередині приміщень, так і зовні. Внутрішнє відеоспостереження не є великою складністю, як у питаннях установки, так і в підборі обладнання. А ось із зовнішнім відеоспостереженням, встановлення та експлуатація якого мається на увазі на відкритому повітрі, можуть виникнути нюанси.

Для зовнішнього відеоспостереження необхідно правильно підібрати відеокамери або допоміжне обладнання відповідно до умов експлуатації.

Наприклад, якщо мається на увазі експлуатація відеообладнання в умовах великої вологості, то в цьому випадку необхідно застосовувати герметичні термокожухи для відеокамер, оснащені додатковим пристроєм для очищення захисного скла об'єктива. Тут же виникає питання щодо способу та місця встановлення відеокамери. Найчастіше для охоплення більшої території перегляду відеокамерою потрібно встановлювати їх на додаткові кронштейни або щогли, використовувати нестандартні елементи кріплення. Також постає питання про додаткове електроживлення. Додаткові джерела живлення відеокамер вимагають опрацювання місця та способу встановлення.

Усі ці питання професійно опрацьовуються нашими спеціалістами індивідуально під кожний об'єкт.Поворотні механізми

Вкрай практична і зручна можливість в режимі реального часу спостерігати за об'єктом, що рухається, або захоплювати максимальну зону спостереження. Камери можна як спочатку придбати в комплекті з такою системою, так і докупити поворотний механізм окремо.


Передача відеоінформації

Раніше для організації відеозв'язку активно застосовувалися коаксіальні кабелі, сьогодні переважно використовуються такі варіанти, як бездротове комутування або IP-зв'язок. Тим не менш, коаксіальний кабель так само затребуваний, і його монтаж продовжує користуватися популярністю, в першу чергу, за рахунок невисокої вартості та практичності:

· встановлення професійного відеоспостереження та його обслуговування на об'єктах різного характеру та призначення;

· монтаж прихованого типу, а також у вуличних умовах;

· обслуговує системи відеоспостереження будь-якої складності.


Монтаж різного обладнання, обробки, зберігання та відтворення інформації вимагає максимально професійного та акуратного підходу. Наші фахівці проведуть усі роботи так, що ви і не помітите змін на місці, враховуючи те, що сучасні пристрої стали максимально компактними.


Наша компанія виконує встановлення з використанням тільки якісного та перевіреного обладнання. Фахівці компанії «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» зроблять монтаж з урахуванням різних особливостей об'єкта, що охороняється.


Компанія «ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ» здійснює весь необхідний комплекс робіт із створення різних систем відеоспостереження:

· проектування,

· монтаж,

· налаштування та запуск в експлуатацію системи відеоспостереження.

Фахівці нашої компанії мають серйозний досвід розробки, а також обслуговування систем відеоспостереження. Все обладнання легко комбінується з іншими елементами інженерних систем, що вже функціонують на об'єкті.

Made on
Tilda