Монтаж електричних мереж
Tilda Publishing
Після створення робочого проекту фахівці компанії "ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ" розпочинають безпосередньо монтаж електрики. Монтаж електричних мереж виконується кваліфікованими електриками, які мають профільну освіту та всі необхідні свідоцтва на групи допуску за "Нормами та правилами роботи в електроустановках".
Компанія виконує монтаж систем електропостачання:
• Загального електропостачання.
• Освітлення (внутрішнього та зовнішнього), в тому разі на сонячних панелях.
• Гарантованого електропостачання.
• Безперебійного електропостачання.
• Блискавкозахист та заземлення.
Як показує наш досвід, практично будь-який елемент системи електропостачання може відмовити в невідповідний момент. Причому ймовірність відмови буде вищою у тих випадках, коли використовуються низькоякісні матеріали, а монтаж електромережі здійснюється малодосвідченими фахівцями. Тому монтаж електрики слід замовляти тільки у великих компаніях, фахівці яких мають багаторічний досвід роботи та високі професійні навички.
Наприклад, монтаж електропроводки.

Монтаж та заміна електропроводки житлових та нежитлових будівель можуть бути виконані різними способами. Насамперед спосіб монтажу електропроводки залежить від її типу (прихована та відкрита електропроводка). Прихована електропроводка – це електромережа, прокладена по перекриттям у підготовці підлоги або всередині конструктивних елементів житлових та нежитлових будівель.
Як правило, в офісних приміщеннях використовують електропроводку відкритого типу, а в квартирах та будинках – прихованого. При цьому для монтажу електропроводки відкритого типу застосовуються спеціальні короби, а прихованого – штроби. Варто відзначити, що монтаж електромережі з прихованою проводкою нерідко застосовується і в приміщеннях банків або супермаркетів, оскільки це може передбачати архітектурний проект.

Неправильний монтаж електрики може становити серйозну загрозу для життя!
Якщо ви хочете убезпечити свій офіс, підприємство, квартиру чи будинок від коротких замикань чи самозаймання системи електропостачання, довіряйте монтаж електромережі чи заміну електропроводки лише кваліфікованим фахівцям.

Наприклад, наша компанія для монтажу електропроводки використовує лише найкращі матеріали, виготовлені такими провідними виробниками, як Legrand, Schneider Electric, ABB та інші. Це гарантує якісний монтаж або заміну електропроводки у відповідність до всіх встановлених вимог.
Фахівці компанії "ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ" мають великий досвід роботи в галузі проектування та монтажу електромереж. Своїм клієнтам ми пропонуємо просте, безпечне та економічно вигідне рішення, що вимагає мінімум витрат на проектування та монтаж електричних мереж будь-якої складності.


Замовивши монтаж електрики в компанії "ІНТЕГРАЦІЯ АЙТІ", ви отримаєте у своє розпорядження сучасну та надійну систему електропостачання, яка підвищить ефективність та рентабельність вашого бізнесу!

Крім проектування та монтажу електричних мереж, наша компанія займається розробкою та встановленням кабельних систем та локальних обчислювальних мереж, а також систем охоронної або пожежної сигналізації та систем відеоспостереження та контролю доступу.
З усіх питань, що вас цікавлять, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями.

Made on
Tilda