Системи гарантованого електроживлення
Tilda Publishing
Завдання щодо забезпечення безперебійної роботи виробничих систем та захисту їх від наслідків аварій чи збоїв електроживлення в організаціях виникає дедалі частіше. Особливо важливим є вирішення цієї проблеми для фінансових і транспортних структур, а також для підприємств з безперервними циклами виробництва. Збої в електроживленні цих об'єктів різко знижують фінансову та економічну безпеку, негативно впливають на результати тривалої праці цехів заводів чи офісних департаментів.

Для реально існуючих електричних мереж загального призначення характерна низька якість електричної енергії – відключення, високочастотний шум, відхилення частоти, провали напруги. Підключення до таких мереж високотехнологічного обладнання (комп'ютерів, телекомунікаційної апаратури, банківського та офісного обладнання) пов'язане не тільки з підвищеним ризиком порушення функціонування, але й з можливістю виходу цього ладу.
Для запобігання перебоям у роботі та виходу з ладу застосовуються системи безперебійного та гарантованого електроживлення.
Система гарантованого живлення – це комплекс заходів та електрообладнання, що забезпечує безперебійну подачу електроенергії у разі неполадок в електромережі.

До складу системи гарантованого електроживлення входять:
· електрична кабельна мережа;
· резервна генераторна установка;
· джерело безперебійного живлення;
· електрощитове обладнання;
· система автоматичного включення резерву.

Made on
Tilda