Генераторні установки
Tilda Publishing
Генераторні установки застосовуються в системах електропостачання як резервні джерела електричної енергії в стаціонарному і пересувному варіантах. Генератори можуть займати як окремі будинки, так і частину приміщень об'єкта.

До складу генераторної установки входять агрегати та пристрої, що забезпечують їх паливом, мастилом, охолодження двигуна та генератора, а також здійснюють підзаряд та заряд акумуляторних батарей, наповнення балонів стисненим повітрям тощо.
Генераторні установки забезпечують підприємству незалежність від перебоїв зовнішньої енергосистеми, дозволяють забезпечити безперервні технологічні та бізнес-процеси та захистити від перерв у подачі напруги дороге обладнання.

Наша компанія пропонує дизель-генераторні установки «Grupo ALFA GENERATORS», іспанської компанії, заснованої у 2000 році.
ALFA GENERATORS проектує, виробляє та продає генератори потужністю від 5 до 2250кВА з широким спектром двигунів, у відкритих версіях, у звукоізольованих версіях у кабіні та у контейнерах для потужних генераторів.
ALFA GENERATORS експортує свою продукцію більш ніж у 30 країн світу на 5-ти континентах, та пропонує рішення для будь-яких потреб, як для резервного режиму роботи через збій у основній мережі так і для безперервного режиму.
ALFA GENERATORS сертифіковано за системою якості ISO 9001.
ALFA GENERATORS має широку комерційна мережу та мережу післяпродажного обслуговування по всьому світу.
Інвестиції в R+D+I є постійними для групи ALFA GENERATORS.
Постійне навчання та технічні знання і великий досвід, дозволяють ALFA GENERATORS зберігати лідируючі позиції та прогресувати на національному та міжнародному рівнях.
Інженери розробляють індивідуальні продукти та індивідуальні рішення, які відповідають будь-яким конкретним потребам клієнта в будь-якому секторі – промисловості, сільському господарстві, будівництві, громадських роботах, телекомунікаціях, охороні здоров'я, армії тощо, гарантуючи узгоджені терміни постачання.

Умови поставки:

1. Місце постачання:
Устаткування поставляється на умовах DDP Київ, склад постачальника.

2. Термін постачання:
На складі у Києві – 3 дні.

3. Умови оплати:
Оплата здійснюється у гривнях.Made on
Tilda